Media Bilgisayar Ltd. Şti.

13 ANALİZLİ, WİFİ HAVA KALİTESİ İZLEME CO2 DEDEKTÖRÜ

13 ANALİZLİ, WİFİ HAVA KALİTESİ İZLEME CO2 DEDEKTÖRÜ

Ölçüm Parametreleri: Hava Kalitesi: PM2.5, PM10, HCHO, TVOC Gazlar: CO2 Çevresel: Sıcak..

$90,00 Vergiler Hariç:$75,00

ARAÇ AKÜSÜNDEN YAŞAM AKÜSÜ ŞARJ SİSTEMİ

ARAÇ AKÜSÜNDEN YAŞAM AKÜSÜ ŞARJ SİSTEMİ

- 12V LUK ARAÇ AKÜSÜNE DİREK OLARAK BAĞLANIR. - ARACIN ÇALIŞTIĞINI OTOMATİK OLARAK ALGILAR VE YAŞAM ..

$162,71 Vergiler Hariç:$135,59

Avago AFBR-709SMZ-NA1 10G SFP+ SWL 850nm 300M 332-00279R6+A1

Avago AFBR-709SMZ-NA1 10G SFP+ SWL 850nm 300M 332-00279R6+A1

AFBR-709SMZ Avago özellikleri şunlardır: 10GBASE-SR veri hızı desteği Çoklu mod fiber (MMF) ..

$35,00 Vergiler Hariç:$29,17

Cisco SFP-10G-SR V03 10-2415-03 10GBASE Multimode Fiber Optic Transceiver Modül

Cisco SFP-10G-SR V03 10-2415-03 10GBASE Multimode Fiber Optic Transceiver Modül

Arayüz: SFP+ yuvası Veri Hızı: 10 Gigabit/sn (10 Gbps) Fiber Tipi: Multimode Fiber (MMF) ..

$37,28 Vergiler Hariç:$31,07

ColorChip 100G QSFP28 Transceiver 100GbE C100QSFPCWDM400B

ColorChip 100G QSFP28 Transceiver 100GbE C100QSFPCWDM400B

Arayüz: QSFP28 form faktörü 4x25Gb/s elektriksel seri arayüz (CEI-28G-VSR) Veri Hızı: 1..

$106,53 Vergiler Hariç:$88,77

İNTERNET DAĞITIM VE ELEKTRİK AÇ/KAPA KONTROL KİTİ

İNTERNET DAĞITIM VE ELEKTRİK AÇ/KAPA KONTROL KİTİ

- USB STICK İLE İNTERNETİ KABLOSUZ OLARAK DAĞITIR. - 3 ADET 220V, 10A CİHAZI PRİZLER VASITASIYLA KON..

$255,00 Vergiler Hariç:$212,50

KINGSTON 32GB 4RX4 PC3L-12800R MEMORY

KINGSTON 32GB 4RX4 PC3L-12800R MEMORY

PART NUMBER KTM-SX316LLQ/32G MANUFACTURER KINGSTON PRODUCT TYPE MEMORY CAPACITY 32GB BUS CLOCK RATE ..

$106,78 Vergiler Hariç:$88,98

MC4 SOLAR KONNEKTÖR (TAKIM)

MC4 SOLAR KONNEKTÖR (TAKIM)

Özellik: -Farklı yalıtım çapları ile PV kabloları ile uyumlu -Sert ortamda kullanılabilir -Mükemmel..

$1,00 Vergiler Hariç:$1,00

Media Project Manager Ana Kullanıcı

Media Project Manager Ana Kullanıcı

Media Project Manager Ana Kullanım   Media Project Manager Servera Kurulumu ve tek ku..

$792,00 Vergiler Hariç:$660,00

Ölçüm işlevli akıllı WiFi anahtarı 16A TO-Q-SY1-JWT

Ölçüm işlevli akıllı WiFi anahtarı 16A TO-Q-SY1-JWT

Ölçüm işlevli akıllı WiFi anahtarı 16A TO-Q-SY1-JWT Din Rail TO-Q-SY1-JWT akıllı WiFi anahtarı, her..

$54,17 Vergiler Hariç:$45,14

SOLAR PANEL 275W

SOLAR PANEL 275W

Solar Cells from : Japan Assembled ..

$203,39 Vergiler Hariç:$169,49

Transpeed Omikai Android 10.0 Akıllı TV Kutusu + Kablosuz Şarj

Transpeed Omikai Android 10.0 Akıllı TV Kutusu + Kablosuz Şarj

Transpeed Android 10.0 TV Kutusu Özellikleri İşletim Sistemi: Android 10.0 CPU: Allwinner H616 Dört..

$95,00 Vergiler Hariç:$79,17

Zigbee Kablosuz Otomasyon ağ geçidi TUYA

Zigbee Kablosuz Otomasyon ağ geçidi TUYA

Özellikler: Çok modlu bağlantı: ZigBee ve Bluetooth protokollerini destekler, çeşitli akıllı ev..

$35,00 Vergiler Hariç:$29,17

Zigbee Kablosuz Toprak Nem Ölçer Akıllı Sıcaklık Nem Test Cihazı

Zigbee Kablosuz Toprak Nem Ölçer Akıllı Sıcaklık Nem Test Cihazı

Özellikler: Toprak nemini ve sıcaklığını ölçer: Bu cihaz, bitkilerinizin sağlıklı kalması için ..

$50,00 Vergiler Hariç:$41,67

500W 12V / 24V Rüzgar Türbini

500W 12V / 24V Rüzgar Türbini

500W 12V / 24V Rüzgar Türbini..

$485,00 $500,00 Vergiler Hariç:$404,17

Google Adwords

Google Adwords

Google Adwords   Detaylı Reklam ve Tanıtım  ..

$300,00 Vergiler Hariç:$250,00

Media Backoffice

Media Backoffice

Media Backoffice   E-Mağaza Yönetim Yazılımı Ürün, üretici, kategori grupla..

$2.400,00 Vergiler Hariç:$2.000,00

Media E-Mağaza

Media E-Mağaza

Media E-mağaza   Mağaza Altyapısınıın kurulumu  ..

$600,00 $660,00 Vergiler Hariç:$500,00

MEDIA HP1 ROUTER, FIREWALL

MEDIA HP1 ROUTER, FIREWALL

MEDIA HP1 ROUTER FIREWALL 2048 MB BELLEK, 1600 MHZ ÇİFT İŞLEMCİ 1+1 ÜZERİNDE MAX : 1..

$1.440,00 Vergiler Hariç:$1.200,00

MEDIA HP2 ROUTER, FIREWALL

MEDIA HP2 ROUTER, FIREWALL

MEDIA HP2 ROUTER FIREWALL 8192 MB BELLEK, 2500 MHZ DÖRT İŞLEMCİ 1+2 ÜZERİNDE MAX : 1..

$2.760,00 Vergiler Hariç:$2.300,00

MEDIA MTK1 ROUTER, FIREWALL

MEDIA MTK1 ROUTER, FIREWALL

MEDIA MTK1 GİRİŞ SEVİYESİ ROUTER FIREWALL 64 MB BELLEK, 300 MHZ İŞLEMCİ 1+4 PORT 100..

$420,00 Vergiler Hariç:$350,00

MEDIA MTK2 ROUTER, FIREWALL

MEDIA MTK2 ROUTER, FIREWALL

MEDIA MTK2 ROUTER FIREWALL 128 MB BELLEK, 600 MHZ İŞLEMCİ 1+10 PORT DESTEĞİ (5 X 100..

$720,00 Vergiler Hariç:$600,00

Media Online Disc System 10 GB

Media Online Disc System 10 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$72,00 Vergiler Hariç:$60,00

Media Online Disc System 100 GB

Media Online Disc System 100 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$318,00 Vergiler Hariç:$265,00

Media Online Disc System 1000 GB

Media Online Disc System 1000 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$1.740,00 Vergiler Hariç:$1.450,00

Media Online Disc System 10000 GB

Media Online Disc System 10000 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$6.240,00 Vergiler Hariç:$5.200,00

Media Online Disc System 125 GB

Media Online Disc System 125 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$396,00 Vergiler Hariç:$330,00

Media Online Disc System 15 GB

Media Online Disc System 15 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$79,20 Vergiler Hariç:$66,00

Media Online Disc System 20 GB

Media Online Disc System 20 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$102,00 Vergiler Hariç:$85,00

Media Online Disc System 25 GB

Media Online Disc System 25 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$120,00 Vergiler Hariç:$100,00

Media Online Disc System 250 GB

Media Online Disc System 250 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$792,00 Vergiler Hariç:$660,00

Media Online Disc System 30 GB

Media Online Disc System 30 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$132,00 Vergiler Hariç:$110,00

Media Online Disc System 3000 GB

Media Online Disc System 3000 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$3.300,00 Vergiler Hariç:$2.750,00

Media Online Disc System 40 GB

Media Online Disc System 40 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$180,00 Vergiler Hariç:$150,00

Media Online Disc System 50 GB

Media Online Disc System 50 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$198,00 Vergiler Hariç:$165,00

Media Online Disc System 500 GB

Media Online Disc System 500 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$1.260,00 Vergiler Hariç:$1.050,00

Media Online Disc System 5000 GB

Media Online Disc System 5000 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$4.800,00 Vergiler Hariç:$4.000,00

Media Online Disc System 75 GB

Media Online Disc System 75 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL ..

$240,00 Vergiler Hariç:$200,00

Media Online Disc System 90 GB

Media Online Disc System 90 GB

Media Online Disc System Ücret Geçerliği 1 YIL Ay Baş..

$300,00 Vergiler Hariç:$250,00

Media Project Manager 1 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 1 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 1 ek kullanıcı modülü..

$168,00 Vergiler Hariç:$140,00

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 98 (3 Sayfa)