Media ProjectM

İşinizin başarılı olması; çalışanların iletişimi, yöneticinin bilgilendirilmesi,
dökümanların arşivlenmesi ve görevin eksiksiz yapılmasına bağlıdır !
 
İşleriniz olabildiğince hızlı ve yoğun olarak artmakta ise görevleri organize etmek ve ilgili dosyaları, ilgili personele yönlendirmek için Media Project Manager yanınızda.
Her personel sisteme şifresi ile girerek kendine verilen yetkiler ile işlem yapabilir. Personellerinize gerekli yetkileri tanımlayabilir sms yollayabilme ve işleri yönetebilme hakkını verebilirsiniz.

Yazı, elektronik tablo, çizim, resim ve tüm dosyalarınızı Media Project Manager 'ın içine yerleştirebilir, bunları sadece ilgili personellerinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Şifreleri, özel dökümanları ve bilgileri Media Project Manager ile güvenlik altına alabilir ve sadece ilgililerin görmesini sağlayabilirsiniz. Sunucunuzu internete bağlayarak, Media Project Manager internet üzerinden, istediğiniz her yerde kullanabilir ve işlerinizi kontrol edebilirsiniz.

İş planlaması yapabilir, her iş için ayrı personel tanımlayabileceğiniz gibi bir işe birden fazla personeli de ilgili kılabilirsiniz. İşin aşamalarında ve belli zamanlarda belli personellere işi yapmasıyla ilgili hatırlatma smslerini kurabilirsiniz. sistem bu smsleri otomatik olarak yollayacaktır.

Dönemsel işler tanımlayabilirsiniz; hergün, 2 günde, haftada bir, 2 haftada, ayda bir, 2 ayda, 3 ayda, 6 ayda, yılda bir, 2 yılda, 3 yılda, 5 yılda bir hatırlatmaları otomatik olarak kurabilirsiniz. Media Project Manager, kurduğunuz dönemlere otomatik olarak iş emirlerini açar, ve bir sonraki döneme tekrarlamak üzere görevi taşır.
Müşteri firmanızın birden fazla ilgilisine karşı sorumlu olabilirsiniz, bütün ilgilileri tanımlayabilir ve sms ile bilgi vermek üzere kaydedebilirsiniz. Müşterinize ve tüm ilgililerine, işin safhalarında sms ile bilgi notları yollayabilirsiniz. İşiniz hem sizin hem personelinizin hem de müşterinizin bilgisi dahilinde yapılır ve tamamlanır..
Detaylı aramalar yaparak, binlerce işin arasında aradığınızı çok rahatlıkla bulabilirsiniz. işin birçok detayını hatırlamanıza bile gerek yok; sadece içindeki bir kelimeyi hatırlamanız bile bulmanız için yeterlidir. Oldukça gelişmiş listeleme sistemiyle Media Project Manager her personelinizin yapması gerekeni ve yaptıklarını size rapor eder. isterseniz bu işleri kağıda dökebilir veya iş planı olarak dökerek ilgili personele verebilirsiniz.
İşlerinizi gruplayabilir ve bu gruplara göre listeleyebilirsiniz. personellerinizin işlere erişimini denetleyebilir, kısıtlayabilir veya engelleyebilirsiniz. Media Project Manager anlık sms ile unutulan iş kalmamasını veya hatırlatmayı yapmış olur. Yetkili olarak personelleriniz arasındaki tüm özel işleri izleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Biten işleri olumlu veya olumsuz, bitmeyenleri tekrarlanmalı veya bekleyen olmak üzere sonuçlandırabilirsiniz. Sonuca detayları yazabilir bu işle ilgili personellerinize, kriterlerinize göre puan verebilirsiniz.

 

Media Project Manager Görselleri

 

Media Project Manager hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Çözüm Ortakları

 


Media Project Manager Ana Kullanıcı

Media Project Manager Ana Kullanıcı

Media Project Manager Ana Kullanım   Media Project Manager Servera Kurulumu ve tek ku..

Code:Media Project Manager Ana Kullanıcı

$792,00 Vergiler Hariç:$660,00

Media Project Manager 1 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 1 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 1 ek kullanıcı modülü..

Code:Media Project Manager 1 Ek Kullanıcı

$168,00 Vergiler Hariç:$140,00

Media Project Manager 3 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 3 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 3 ek kullanıcı modülü..

Code:Media Project Manager 3 Ek Kullanıcı

$330,00 Vergiler Hariç:$275,00

Media Project Manager 5 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 5 Ek Kullanıcı

MediaProject Manager 5 ek kullanıcı modülü..

Code:Media Project Manager 5 Ek Kullanıcı

$480,00 Vergiler Hariç:$400,00

Media Project Manager 10 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 10 Ek Kullanıcı

Media Project Manager 10 ek kullanıcı modülü..

Code:Media Project Manager 10 Ek Kullanıcı

$792,00 Vergiler Hariç:$660,00

Media Project Manager Yıllık Güncelleme

Media Project Manager Yıllık Güncelleme

Media Project Manager Yıllık Güncelleme..

Code:Media Project Manager Yıllık Güncelleme

$210,00 Vergiler Hariç:$175,00

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)