Media Enerji

Enerjimizi Doğayı kirletmeden, ekonomik ve sürekli sağlamak !

İşimizde, evimizde, bahçemizde, teknemizde, kampta, yaylada, kısacası enerjiye ihtiyacımız olan her yerde doğaya zarar vermeden, kesintisiz çalışacak, aylık faturaları olmayan ve ekonomik maliyetlerle sahip olunabilen Media Enerji Sistemleri mizle tanışın.

Ne kadar enerjiye ihtiyaç duyuyorsanız o kadarlık bir yatırımla enerji üretim sisteminizi kuruyoruz. Zaman içinde değişen ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilen çözümlerimizi; Media Enerji sistemleri olarak kullanımınıza sunuyoruz.

Tüm Sistemlerimiz, Yaygın servis ağımız ile Türkiye genelinde, Media Enerji sistemleri 'nin 2 yıl garantisi altındadır. Güneş pillerimiz iş verimliliği konusunda 25 yıl dan fazla bir süre çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Teknenizden, karavanınıza, yazlığınızdan yaylalığınıza, şehir içindeki evinizden işyerinize, tarlanızdan fabrikanıza kadar her alanda Media Enerji sistemleri 'nin uyguladığı çözümleri kullanabilirsiniz.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Güneş, dünyamızı aydınlattığı, ısıttığı gibi etrafımızda görüp görebileceğimiz en büyük enerji kaynağıdır.  Rüzgar tirübünlerini çeviren rüzgarın oluşmasına sebep olduğu gibi güneş pillerine düşen fotonlar ile enerji üretmemizi de sağlar. Üretilen bu enerji şarj cihazları ile akümülatörlere depolanır. daha sonra invertötler yardımıyla günlük kullanımımıza sunulur.

Media Enerji sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Çözüm Ortakları

 

www.mediaenerji.com sayfasından ihtiyacınız olan ürünleri seçebilir veya 0850 30 MEDIA [63342] den bizimle iletişime geçebilirsiniz


Alışveriş sepetiniz boş!